Marmariste kimler ev alıyor

Marmaristen ev alan kazanıyor.
Muğla Marmaris satılık ev piyasasında neden konut alıyorlar sorusunu yanıtlamak için piyasaları izlemek yeterli. İnsanların birçoğu büyük şehirlerde yaşamanın stresinden uzaklaşmak için doğası ve mavisiyle ünlü olan bölgelere kaçmak istiyorlar. Huzur arayan ve deniz olmadan yapamayacağına inanan kişilerin de en çok tercih ettiği yerlerden bir tanesi de turistik ilçemiz olarak dikkat çekiyor.

Gerçekten de Marmarisin koyları ve denizleriyle ülkemizde en çok dikkat çeken ve en çok turist ağırlayan yerlerin başında geliyor. Marmariste yaşamak isteyen ve buradan ev almak isteyen kişiler de bölge emlak danışmanlarıyla anlaşma sağladıktan sonra içlerine sinen ve kendileri için en doğru olan evi almayı tercih ediyorlar.

Muğla Marmariste satılık konut piyasası her geçen gün değişiyor. Kişilerin bütçeleri, istediği evin özelliklerine göre de Marmaris emlak ofisleri detaylıca inceleme yaparak kişiler için en doğru evi arıyor.

Evler Marmaris’ in hangi mahallesinde olduğuna ev büyüklüklerine yani metrekarelerine değişik fiyatlardan olmak üzere satışa sunuluyor. Emlak ofisleriyle çalışmayı seçen vatandaşlar ofislerin yönlendirmeleri sonucunda çok daha fazla seçenek görme fırsatı elde ediyorlar.

İsteğinize göre site içinde, müstakil, havuzlu ve villa tipi birçok eve sahip olma fırsatı bulabileceksiniz. İnanılmaz koylarıyla dikkat çeken Marmarisin aynı zamanda çok iyi bir yatırım olanakları, fırsatları sunması da  dikkat çekiyor.
Yeni 2+1 konut fiyatlarının 420.000-TL, ikinci el konutlarda 200.000 liradan başlayarak milyon değerinde evlere sahip olan Marmaris için, bütçenize uygun olan bir evi tercih etmeniz mümkün. Bunun dışında ev satın almayıp yalnızca kiralamak isteyen kişiler için de çok fazla seçenek bulunuyor.

1994 yılında kurulan Gonenc Emlak Şirketi, aralık vermeden sektöre hizmet veriyor. Bu güne kadar pek çok terli ve yabancı aile Marmaristen ev satın alarak yerleştiler, Marmarisli oldular.
Piyasadan haberler için şirketimiz yayını Marmarisbox Bülteni muhtelif satılık ilanlara de yer vermektedir. 2008 yılından beri, arşiv sayfamızda üç aylık piyasa raporları verilmektedir. İlgi çeken, takip ettiğiniz ilanlar için şirket ofisinden ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz. Profesyonel destek için Gonenc Emlak Şirketi Marmaris merkez ofisinden randevu alabilirsiniz.

Tel: 90 2524133089
Fax: 90 2524133090
Marmaris satılık daire Marmariste satılık evler Marmaris Emlak

Bir cevap yazın