Marmariste Satılık Villalar

Gonenc Emlak Şirketi Marmaris Haber sitesinde satılık kiralık bilgileri ve Marmariste satılık villalar video ilanları sunuyor.

Gayrimenkul İlanları
Fransızların bir görüntü on anlatmaya değer sözünü yabancı dil öğretiminde kullanarak metot geliştirdiler. Siz ne kadar ayrıntılı ifadeler ile anlatın, görüntülü açıklama daha net algılamayı sağlar. Bu nedenle gayrimenkul sektörü için haber değeri olan ilanları yalnızca zengin içerik ve resim eşliğinde vermekle beraber video clip kullanarak anlatımı tercih ediyoruz.

Video tercihinde mümkün olduğu kadar kısa süreli, tadımlık görüntüleri seçtik. Bunun iki nedeni var. Birincisi; izleyiciyi bıktırmadan ön bilgi sağlamak, teknik açıdan da, siteyi ağırlaştıran, yükleme süresini uzatan sorunlardan uzaklaşmak.

İkinci neden; dünyaca ünlü, Türkiyede Video yayınlayan meşhur sitelerde embed kodu ile yayınlamak mümkün. Ancak; yayınlanan video sırasında çıkan reklamlar, başka videolara yönlendirerek konu hakimiyeti ve ilginin yitirilmesi, izleyicinin odaklanmasının önlenmesi amacıdır.

Sitemizde ana tema, ilçemizde emlakçılık ve turizm konulu sektörel haberler olduğundan video gibi görsel gücü açıkladığımız nedenler ışığında kabul edilmesi biz mutlu eder.

Marmariste Satılık Villa İlanları
Geniş interland olarak Marmaris gayrimenkul piyasası Marmarise yerleşmek isteyenlere muhtelif seçenekler sunmaktadır. Merkezde en yoğun müstakil evler Bağlı İçi mevkide bulunmaktadır. Armutalan, İçmeler, Beldibi, Turunc yakın zamana kadar Belediye olduğundan imar sorunları giderilmiş arsalarda inşa edildiği için müstakil evlerden bulmak mümkündür.

Bilindiği gibi Köyler, mahalle statüsü kazandı. Bu nedenle Söğüt, Selimiye, Orhaniye, Turgut, Hisarönü Mahalleleri legal ruhsatlı villa sunumunda sıkıntılara rağmen talebi karşılamaya yönelik sunumlar, satış işlemiyle sonuçlanmaktadır.

Orta gelir seviyesi ve üzeri ailelerin talep oluşturduğu müstakil evler tüm zamanlarda ilgi odağı olmuştur. Zamanı, olanakları uygun ailelerin imarlı arsa parseli alarak, proje de teknik imkanların izin verdiği ölçüde, kendi isteklerini yansıtmaları mümkün olduğundan avantajlıdır.

Fakat her aile için bu durum geçerli değildir. Anahtar teslim birinci el yeni villa talepleri diğerlerinden yani eski müstakil evlerden daha yüksek fiyatlı olmasına karşın alıcısı fazladır. Yabancılara mülk satışında %90 yeni satılık villa almaktadır. Bir anlamda konfor, lüks, kalite karşılığı için ödeme yapmaktadırlar. Her ne kadar yabancı müşteri profili geçmişteki kadar satılık villalar için ilgi göstermeseler de, eğilimleri bu yöndedir.

Satılık villa ilanlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz

Marmarisbox, Marmaris satılık villa, Marmaris satılık evler

Bir cevap yazın