Muğla ilinin gözde ilçelerinden olan ve doğayla bütünleşmiş bir coğrafyada bulunduğu için bölgemizde turizm sektörü gelişmiştir . Coğrafi konumu göz önünde bulundurulduğunda ülkemizde seçilebilecek en güzel konumdadır.

Çoğu zaman yazlık olarak kullanılan konutlar tercih edilmekte olup, sürekli gelişen ekonomisi ile arsa yatırımı yapmak isteyenler için de dikkat çeken alan oluşturuyor. Konut arsa yatırımı dışında  satılık villa konusunda özellikle yabancılara yönelik pazarlama çalışmalarımız sonuçları itibarı ile başarılıdır.

Muğla çevresi gayrimenkul sektöründe verdiği kaliteli hizmet ile sektöründe öncü firmalardan olmayı başarmış ve müşterilerine sunduğu gayrimenkul çeşitleri ile herkesin aradığını bulabileceği bir  danışmanlık firması olmuştur.

Marmaris gibi önemli bir konumda  danışmanlık öncü firması olmayı başarmak burada edindiğimiz 22 yıllık tecrübe ve deneyimimiz ile gerçekleşmiş olup müşterilerimizin bizlere olan güveni, her zaman ilkeli duruşumuzu taçlandırmıştır.
.
Sizlerde bu tatil beldesinde güzel bir daire veya arsa sahibi olmak istiyorsanız bölgemiz gayrimenkul  sektörü önder firması Gonenc Emlakçılık Şirketi danışmanlık hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirerek eşsiz manzaraya sahip olan dairenizde gönül rahatlığıyla yaşayabilirsiniz. Marmariste konut kiralama konusunda sizlere yardımcı olabilecek uzman ekibimiz en uygun fiyatlara daireler bulmanıza bir şekilde yardımcı olacaktır
.
Muğla çevresi satılık konut arsa alım ve kiralamalarında sizlerle görüşmek üzere tek yapmanız gereken merkez ofisimizle iletişime geçerek arzuladığınız gayrimenkulü belirmek yeterlidir. Uzman ekibimiz görüşlerinize en uygun sunulacak gayrimenkulü bulduktan sonra sizlerin seçiminize sunacaktır.

Şirketimiz Marmarisbox Bulteni tarafından satılık kiralık gayrimenkul ilanları, piyasadan haberler, sektördeki gelişmeler ve fiyat analizleri yayınlamaktadır. Marmaristen haberleri takip etmeniz size kazandırır.

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. – Marmarisbox Bulteni
0252 4133089 – 0252 4133090 – 0532 3120116

One Reply to “Gayrimenkul Haberleri”

Bir cevap yazın