Marmariste ev taşıma kuralları

EMLAK SEKTÖRÜNDE EV TAŞIMAK
Sonunda bir ev satın aldınız veya kiraladınız sıra geldi evi taşımaya yani işin en can sıkıcı noktasına. Bu yorucu ve stresli faaliyetten kurtulmanız için araştırmalarımız hazırlandı. Marmaris Gönenç Emlak olarak Marmariste ev taşıma kuralları önerileri hazırladı ve gayrimenkul sektöründe bilgi paylaşımına devam edileceğini duyurdu.

İşte Marmaris Emlak Sektöründe ev taşımak için işinizi kolaylaştıracak altın kurallar.

 Evinize götürmek istediğiniz eşyaları iyi belirleyiniz. Yeni evinizde kullanmayacağınız eşyaları taşımak size vakit ve nakit kaybı nedenidir.
 Taşınmadan önce yeni evinizdeki tadilat ve tamir işlemlerinizi tamamıyla bitirmeniz önemlidir. Eşyalı bir evde istediğiniz tadilatları yapmanızı zor olacaktır
 Paketleme, taşıma işlemleriniz uzman kişilere, profesyonellere yani nakliye şirketlerine yaptırmanız bu işten yorulmadan çıkmanızı sağlar. Nakliye şirketleri bu işi çok uygun fiyatlara da gerçekleştirmektedir.
 Yukarıdaki maddede belirttiğimiz gibi nakliye şirketlerine evinizi taşıtmaya karar verdiyseniz bu konuda seçici olmalısınız. En güvenilir ve en bilindik firmaları seçmeniz gerekir. Eşyaların sigortalanması şarttır.
 Kolilerin üzerine etiketleme yaparak isimlerini belirtmeyi unutmayın. Bu size yeni evinizde eşyalarınızı kolay bir şekilde bulmanızı, yerleştirmenizi sağlayacaktır.
 Buzdolabındaki tüm yiyecekleri 2 gün öncesinden tüketmeye çalışınız.
 Tüm abonelik adres değişikliklerini 2 gün önceden bildirmeniz yararınıza olacaktır.
 İnternet, telefon, elektrik, su gibi abonelikler için yeni adresinize yönlendirmeler yapabilirsiniz.
 Bankanıza adres değişikliği bildiriminde bulunmakta fayda vardır.
 Eski site yöneticisi ve görevlisine yeni adresini vermeniz önemlidir.
 Değerli eşyalarınızı en iyi şekilde saklamanın yolu bankaların kiralık kasadır .Size tavsiyemiz geri dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşmamak için bu yola denemektir.
 Son olarak taşınma esnasında parkelerin çizilmemesi, evinizin temiz kalması için zemine büyük boy naylon örtüler sermek gereklidir..

Firmamız alternatif seçeneklerle, satış sonrası hizmet kapsamında, boyacı,elektrikçi, su tesisatçısı, sigortacı, çilingir, çatı ustası gibi hizmet veren kurum ve şahışlar müşterilerimize önermektedir. Herhangi ücret almadan bu organizasyonlar, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız içindedir.

GÜLE GÜLE OTURMANIZ DİLEĞİYLE…

Marmaris emlak konut Marmaris haber Marmarisbox

Bir cevap yazın