Marmariste ev taşıma kuralları

EMLAK SEKTÖRÜNDE EV TAŞIMAK
Sonunda bir ev satın aldınız veya kiraladınız sıra geldi evi taşımaya yani işin en can sıkıcı noktasına. Bu yorucu ve stresli faaliyetten kurtulmanız için araştırmalarımız neticesinde sizlere Marmaris Gonenc Emlak öneriler hazırladı.

İşte Marmaris Emlak Sektöründe ev taşımanızı kolaylaştıracak altın kurallar.

 Evinize götürmek istediğiniz eşyaları iyi belirleyiniz. Yeni evinizde kullanmayacağınız eşyaları taşımak size vakit ve nakit kaybı nedenidir.
 Taşınmadan önce yeni evinizdeki tadilat ve tamir işlemlerinizi tamamıyla bitirmeniz ömemlidir. Eşyalı bir evde istediğiniz tadilatları yapmanızı zor olacaktır
 Paketleme, taşıma işlemleriniz uzman kişilere, profesyonellere yani nakliye şirketlerine yaptırmanız bu işten yorulmadan çıkmanızı sağlar. Nakliye şirketleri bu işi çok uygun fiyatlara da gerçekleştirmektedir.
 Yukarıdaki maddede belirttiğimiz gibi nakliye şirketlerine evinizi taşıtmaya karar verdiyseniz bu konuda seçici olmalısınız. En güvenilir ve en bilindik firmaları seçmeniz gerekir. Eşyaların sigortalanması şarttır.
 Kolilerin üzerine etiketleme yaparak isimlerini belirtmeyi unutmayın. Bu size yeni evinizde eşyalarınızı kolay bir şekilde bulmanızı, yerleştirmenizi sağlayacaktır.
 Buzdolabınızdaki tüm yiyecekleri 2 gün öncesinden tüketmeye çalışınız.
 Tüm aboneliklerinizin adres değişikliklerini 2 gün önceden bildirmeniz yararınıza olacaktır.
 İnternet, telefon, elektrik, su gibi abonelikler için yeni adresinize yönlendirmeler yapabilirsiniz.
 Bankanıza adres değişikliği bildiriminde bulununmanızda fayda vardır.
 Eski site yöneticisi ve görevlisine yeni adresini vermeniz önemlidir.
 Değerli eşyalarınızı en iyi şekilde saklamanın yolu bankaların kiralık kasalarıdır .Size tavsiyemiz geri dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşmamak için bu yola denemenizdir.
 Son olarak taşınma esnasında parkelerinizin çizilmemesi, evinizin temiz kalması için zemine büyük boy naylon örtüler sermek gereklidir..

Firmamız alternatif seçeneklerle, satış sonrası hizmet kapsamında, boyacı,elektrikçi, su tesisatçısı, sigortacı, çilingir, çatı ustası gibi hizmet veren kurum ve şahışları müşterilerimize önermektedir. Herhangi ücret almadan bu organizasyonlar, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız içindedir.

GÜLE GÜLE OTURMANIZ DİLEĞİYLE…

Marmaris emlak konut Marmaris haber Marmarisbox

Bir cevap yazın