Üç Basit Kural Kazandırıyor

Marmaris’te Satın Alacağınız Konut Nasıl Olmalı?

Gönenç Emlak Şirketi gayrimenkul alımında dikkat edeceğiniz üç basit kural kazandırıyor açıklamasını Marmaris piyasasına duyurdu.

Büyük miktarda ödeme yapacağınız eviniz belki de yıllarca çalışmanız gereklidir. Özellikle evi ilk alırken hesap, kitap yapmadan, yeterince uzman olmadan konut alırsanız emin olun çok uzun süre para ödediğiniz gibi de sıkıntısını çekeceksiniz. Marmaris emlak piyasasında olduğumuz 24 yıl sürede bir çok şeylere tanık olduk, mesleğimiz de yeterince uzman olduğumuzu düşünerek sizin için bazı şeyleri kaleme aldık, anlatmak istediklerimiz sadece sizin çıkarlarınız içindir, buyurun inceleyelim.

İstediğinizevin konumu

Bir çok çok insan öncelikle merkezi bölgelerde oturmak ister, fakat merkezi bölgelerde arzu ettiğiniz şekilde konut bulması gerçekten çok zordur, var ise bütçenizi aşacak durumda çok pahalı olabilir. Alacağınız evin konumu çok önemlidir, hem işinize fazla uzak olmamalı, hem alışveriş merkezlerine, hastaneye, eğer banka işlemleriniz oluyorsa bankanıza, arabanız yoksa otobüs güzergahına, sayamadığımız sizi zora sokmayacak bölgede olması çok önemlidir. Elbette ki  ilçemizde kiralık ve satılık konut bulması biraz zordur, çok kapsamlı araştırma yapmalı, bütçenize, konforunuza kolay olanı seçmelisiniz.

İncelediğiniz gayrimenkulün dışı ve yapısı çok önemli

Alacağınız konut için sadece oda sayısına odaklanmayın, birçok evin oda sayısı fazla olması için oda ölçüleri  küçük olmaktadır, küçük oda olup 4+1 olacağına, büyük oda olsun 2+1 olsun mantığını kullanmak yararlı olabilir. Küçük olan bir odada rahat kullanabileceğiniz eşyalarınızı koyamaz, rahat şekilde hareket edemez, rahat yaşamak güçleşebilir . Evinizi alırken bu konuda çok titiz davranmanız sizi ilerde rahat etmenizi sağlayacaktır.

İncelediğiniz evin ekstra masrafsız olmasına dikkat edin

Yazdığımız başlıkta da belirttiğimiz gibi hayatınızın büyük mali kazancını alacağınız eve yatırıyorsunuz ve bir türlü masraf bitmiyor, bunun sebebi evi ilk aldığınız zaman yaptığınız hatadır. Marmaris’te ev almak kolay olabilir ama bir o kadar da dikkat gerektiren bir şeydir, en çok dikkat edilmesi gereken husus, evin elektrik, su, ısıtıcı, tesisatlarının iyi ve sağlam olması, tuvalet, banyo, balkon ve yer döşemelerinin sorunsuz olması, kapı ve pencerelerin orijinal, sağlam olması sizi büyük masraftan kurtaracaktır. Ev almak için profesyonel danışmanlardan yardım almanız sizi tüm sıkıntılardan koruyacağı gibi de en ekonomik şekilde konut sahibi olacağınız kesindir. Bu nedenle Bize Ulaşabilir en ekonomik ve sağlam daireyi almanın keyfini yaşarsınız.

Selimiye LostaMarmaris satılık dairelerTürkiye Haber

DMCA.com Protection Status