Marmariste Tatil Bitmez

Gonenc Emlak Şirketi açıklıyor Muğla Marmariste tatil bitmez çünkü erken rezervasyonla yeniden başlar ve gelen tekrar gelir. Bu hareketli geçtii. Rezervasyonlar 2016 için başladı bile. Biz burada ev satın alın ömür boyu tatiliniz başlasın diyoruz.

Ailenizle tatili keyifli geçirmek
Hayatınızın en güzel hediyesi ve verilen en güzel karar olan çocuklarınızla Marmariste tatile çıkmak bazen kabus olabilir. Bazende gereksizce gözde büyütülebilir. Fakat işinizi kolaylaştıracak küçük ve basit ip uçları mevcut. Anne ve baba olarak elbette daha iyi biliyor ve çocuğunuzu tanıyorsunuz fakat önerilerimize kulak vererek aklınıza yeni şeyler girebilir, bakış açınızı değiştirebilir. İşte size çocuklarınızla sorunsuz ve eğlenceli tatil önerileri:

• İlk olarak sadece tatilde değil, her zaman sakin ve soğukkanlı olmalısınız. Çocuğunuz hangi yaşta olsa, bilmelisiniz ki, stresinizi hissedip sizden fazla gerilir. her zaman sakin ve güler yüzlü olmak en iyisi.
• Mümkün olduğunca Marmariste kalacağınız evi önceden belirleyip rezervasyon yaptırın. Bebeğiniz veya küçük yaşta çocuğunuz varsa sakin yerleri ve otelleri seçmeniz faydalı olacaktır.
• Otel için önceden karar verirseniz aramak zorunda kalmazsınız ve gerginlik yaşamazsınız. Arabanıza atlar ve kalacağınız yere gidip rahatlıkla otelinize yerleşirsiniz.
• Yanınızda bulunması gereken olmazsa olmazların başında ilaçlar ve güneş kremleri geliyor. Çocuğunuzun ilaçları ve ağrı kesiciler ile yanık kremlerini sakın unutmayın. Güneş kremleri çocuğunuza özel yüksek korumalı olmalıdır.
• Yola çıkışınızı çocuğunuzun uyku saatlerine göre belirleyin. Arabada uyursa sakin ve kendinizle kalmış olacaksınız. Otobüs ve uçak seyahatinde de bu durum geçerli olacaktır.
• Yolculuğunuz boyunca valizinizde değil de yanınızda biraz atıştırmalık, küçük bir yastık, kuru ve ıslak temizleme mendilleri bulundurmaya mutlaka özen gösterin. İşiniz baya kolaylaşacaktır.
• Konaklayacağınız tesiste ve odanızda çocuğunuz için ihtiyaç olacak uygun alanlar olup olmadığını önceden kontrol ediniz. Çocuk yatağı, çocuk havuzu, oyun alanı, menüler gibi. Marmariste kiralık ev istediğinizde bulabilirsiniz
• Çocuğunuzun odasındaki gece lambasını seviyorsa bunu tatilde de yanınızda bulundurun. Eksikliğini hissetmesin.
• Kalacağınız otelin ya da gittiğiniz bölgedeki plajının ve denizinin özellikle kum olmasına dikkat edin. Hassas ayakları rahatsız olmasın. Birçok oyunlar oynasın. Kumdan kaleler yaparken masal dünyasına dalsın.
• En sevdiği oyuncakları bavulunuza almayı sakın ha unutmayın. Sonra çok sıkıntı yaşarsınız. Biliyorsunuz ki oyuncaklar onun en yakın arkadaşı.

Kaynak: Marmaris Emlak, Marmaris Haber, Marmaris Yerel Haber

Bir cevap yazın