Marmariste Turizm Emitt

Marmaris ve Emitt
Muğla Marmariste Gonenc Emlakçılık Şirketi Turizm sektöründe önemli etkinlik Emitt fuarına katılanların Marmarise yoğun ilgi olduğunu rapor etti.

Dünyada 5. Türkiye’de ise en büyük en büyük olan turizm fuarı EMITT( Uluslararası Turizm Ve Seyahat Fuarı) başladı. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın açılışını yapmış olduğu fuarda Marmaris Belediyesi’nin tanıtım standı ise ziyaretçi akınına uğradı. Bu sene 21’incisi yapılan, 80’e yakın ülkenin de yer alacağı bu fuarda tanıtım çalışmaları için Belediyemiz de yerini aldı. Bölgenin tanıtım broşürlerinin yanında keçiboynuzu, çam balı, kekik gibi daha birçok yöresel ürünlerin yer aldığı stand ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Belediye Başkanı Ali Acar’ın da katıldığı fuarda önemli açıklamalarda bulunan Başkan Acar Marmarisi en iyi şekilde tanıtmak için burada olduklarını söyledi.

Bu gibi etkinliklerden alnının akıyla çıkmayı başaran ilçemiz, çarpık yapılaşma, orman yangınlarının önlenmesi ile daha da başarılı olacaktır. Turistlerin en çok tercih ettiği bir tatil merkezi olan beldemizde, doğal güzellikleri, tarihi kentleri, denizi, kumsalı, koyları ile çok ünlü bir yer olduğundan dolayı bu güzelliklerin kesinlikle korunması gerekmektedir. Yapılan değişiklik ve düzenlemelerle kışın dahi gidilip kalınabilecek yer haline gelmesi ile cazibesini daha da arttırmış durumdadır. Böyle olunca kışın bile daha canlı yaşam alanı haline gelmektedir. Yazı ayrı, kışı ayrı güzel olan ilçemizde, tabi ki yazın ayrı canlılık kazanmaktadır. İlçemiz, cıvıl cıvıl sokaklar, masmavi denizi, harika kumsalı, huzur dolu koyları ile yeryüzü cenneti gibidir.

Burada yaşayan şanslı insanlardan olmak istiyorsanız, ev kiralayabilir ya da ev satın alabilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman gelir, istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Gonenc Emlakçılık Şirketi, tüm Muğla ve ilçelerinde arsa, ev, iş yeri gibi birçok seçenek ile sizlere 23 yıldır hizmet vermektedir. Yılların verdiği deneyim, birikim sayesinde müşterilerin isteklerini ön planda tutarak, istenileni bulmak amacı ile kapsamlı araştırma yaparak işlerini yapan uzman ekip kadrosuna sahiptir. Gayrimenkul Piyasası hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak isterseniz, bize ulaşmanız yeterlidir.. Öncelikle istediğiniz konutun nerede, nasıl olması gerektiğini, bütçenizin çerçevesini iletmeniz önerilir. Önceliğimiz, müşterinin memnuniyeti olan anlayış sistemidir. Yaşamınız Marmariste sürekli tatil olsun.

Kaynak: Marmaris Emlak Bulteni, Marmaris Emlak haberleri

Bir cevap yazın