Tatil Planları Başladı

Gönenç Emlak Şirketi erken rezervasyon için tatil planları başladı açıklaması yaparak makalesini Marmariste ev satın almak isteyenlere de duyurdu. Emekli cenneti Marmarise gelen geri dönmüyor. Burada eviniz olsun, yaşamınız tatile dönsün.

Yazları tek düşündüğümüz hep tatildir. Fakat ne imkan bulabiliyoruz ne de zaman. Aksine herkesin hak ettiği bir şey olmasına rağmen yapamıyoruz. Tüm yıl sıkı çalışıyorsunuz, eve ekmek getiriyorsunuz, borçları ödeyip faturalar ile boğuşuyorsunuz. Yaz geldiğinde ise 15 gün, 1 ay izin günü hakkınız var fakat gitmek yerine daha fazla çalışmak istiyorsunuz. Sizlere tavsiyem, 1 yılda 1 kere olsun en az 2 haftalık da olsa dünyayı unutun. Arkanıza yaslanın ve düşünün nereye gidebilirsiniz.

Siz düşünürken ben de kendi fikirlerimi yazayım. Bazen turistlerin yoğunluğu sebebi ile otel fiyatları ve tatil beldelerinin fiyatları çok yüksek fiyatlarda olabiliyor. Haliyle sizde gitmek istemiyorsunuz yada daha ucuz yerlere gitmek istiyorsunuz.

Aksine taksitle kredi ile Marmaris emlak konutları bakabilirsiniz. Marmaris satılık daire alabilirsiniz. İmkanım yok diyorsanız kredi ile yapabilirsiniz. Hatta satın aldığınız evi kışları kiralığa vererek kredi borcunuzu daha hızlı ödeyebilirsiniz. Böylece siz de emekli olacağınız zaman kumsala yakın bir yerde eviniz olacaktır. Gönül rahatlığı ile hem tatil yapabileceğiniz bir yeriniz olacak hem de emekliliğinizi yaşayabileceğiniz bir yer.

Bu fikir hem sizlere her yaz için para biriktirme derdinden kurtaracak hem de nerede tatil yapsam düşüncesini kafanızdan atacaksınız. Böylelikle her yaz içiniz rahat bir şekilde, belirlediğiniz vakitlerde yazlığınıza gidebilecek ve tatilin tadını çıkaracaksınız. Tüm yılın stresini güneşin altında, denizin yanında, kumsalda atacaksınız.

Selimiye Emlak Selimiye Gonenc Emlak Marmaris satılık Daireler

Bir cevap yazın