Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Emlak sektöründe vizyonumuz

24 yıl üzerinde süredir Şirketimiz  Gönenç Emlak Marmaris ve güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Sektördeki yerimizi belirleyen vizyonumuz nedir?

Marmariste konut satın almak istiyorsunuz. Peki ne yapacaksınız? Gazetelerin ilanlar bölümünü izleyebilirsiniz. Sokaklarda gezinerek ev arayabilirsiniz. Geleneksel yöntemleri kullanmış olursunuz. Oysa dünya değişiyor. Bu değişim içinde bilgiye dayalı, modern yöntemler kullanan başarıya daha yakındır. O zaman; profesyonel emlak danışmanlık hizmeti satın alarak, isteğinize ulaşabilirsiniz. Fakat; size, eskimiş usullerle hizmet vermek isteyen emlak ofisinin pek yararı olmaz. Hele kayıt dışı çalışan, ceketi sırtında, elinde telefon ,kolunun altında defter olanlara denk gelirseniz, üzülmenize şaşırmayız.

Dişçinizi, avukatınızı seçerken nasıl özen gösteriyorsanız, emlak danışmanınızı seçerken de özenli olmanız gerekir. Deneyim, birikim, bilgi ile oluşan vizyon sahibi, kurumsal gayrimenkul danışmanlığı verdiği hizmet ile hayallerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Kaç yıldır hizmet verdiği, eğitim öğrenim durumunu öğreniniz. İşyerine muhakkak gidiniz. Ruhsat,lisans durumunu kontrol ediniz. Bildiğiniz gibi; kontrol güvene engel değildir. Size; ekonomist Kemal Gönenç’in kurucusu olduğu, Marmaris Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulan Marmaris Gonenc Emlak şirketini tavsiye ediyoruz. Resmi sitesinde yüzlerce emlak ilanı bulunan gonencemlak.com.tr Türkiye güney sahilleri, Muğla çevresi, satılık kiralık bilgileri vermektedir. İzlemeniz önemle tavsiye edilir.

Vizyonunu bilgi, birikim ve güven üzerine inşa eden Gönenç Emlak Şirketi 24’ncü yılındadır. Profesyonel danışmanlık hizmetini stratejik planlama ve social marketing yöntemi kullanarak vermeyi benimsemiştir. Bilgi Bankası niteliğindeki aktif portföyden seçilen ilanları marmaris-emlak.com sitesi üzerinden sunmaktadır. Seçtiğiniz ilanlar hakkında son güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.
Mobil uyumlu, şirketimize ait diğer sitemiz, marmaris-emlak.com üzerinden konut kredisine uygun gayrimenkul ilan detaylarına erişebilirsiniz. Seçtiğiniz ilanlar hakkında daha güçlü içeriklere ulaşabileceğiniz sitemizde, ilanlara görsel destek öğeleri, eklenmektedir.

İlanların video ve kaliteli fotoğraflarla desteklendiği bilgilerin yer aldığı sitemizde, yanıtını beklediğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. Bunun için; Sorular kısmına tıklayarak son imar durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Marmaris’e yerleşmek isteyen ve Marmaris’te iş kurmak isteyen bütün müşteriler sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirler. Örneğin; yapması gereken bütün işlemlerin içeriğine ulaşabilir. Emlak ve gayrimenkul dünyasının son gelişmeleri de sitemizde mevcuttur.

Şirketin satılık kiralık emlak ve gayrimenkul alanlarında vermiş olduğu yirmi yılı aşan hizmet yılı nedeniyle kurulan gonencemlak.com sitemiz sizler için yenilenmektedir. Böylece kapsamlı bilgiler sürekli olarak güncelleme yapılır. Bilinçli müşteriler satın alma sürecinin doğru kararlı verme süreci olduğunu bilmektedir. Bu yüzden bu süreçte size yardımcı olmak için doğru bilgiye dayalı alt yapımızla ve içerikler ile yanınızdayız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Selimiye Gönenç EmlakMarmarisbox

DMCA.com Protection Status