Selimiye Satılık Arsa | Gönenç Emlak

Selimiye Yatırımcılar İçin Revaçta

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa hakkında bilgiler ve Gönenç Emlak Şirketi tarafından araziler arsalar ilanları veriliyor. 1994 yılında kurulan firma 25 yıl aşan süredir Selimiye Emlak Konut piyasasında hizmet vermektedir. İmar çalışmalarındaki gelişmeler son yıllarda yatırımcıların bölgeye dikkatini çekiyor.

Öncelikle coğrafi özelliği açısından bölgenin tercih edildiğini belirtelim. Çünkü; sahilden yukarıya doğru yükselen yapısı nedeniyle, nerede ise her yerden deniz manzarası görülmektedir. Yol su telefon elektrik gibi alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Geçmişte kadastro çalışmaları nedeniyle eksiklik vardı. Pek çok parsel tapusu sınırları belirsizdi. Hatta yüz ölçüm miktar sorunları bulunuyordu. Günümüzde bu sorunlar çözümlenmiştir. Kaçak yapılar nedeniyle ciddi sıkıntı ve her an binaların yıkımı korkusu vardı. Problem, çıkarılan “İmar Barışı” yasası ile tamamen çözümlendi.

Emlak Fiyatları

Piyasalar daima beklentileri satın alarak fiyatlanır. 30 yıl önce bir motosiklete 5000m2 “Muhtar Senedi” ile gayrimenkul satışları hatıra oldu. Artık; ucuz fiyat etiketleri görülmesi mümkün değil. Peki yatırımcılar hala neden yoğun ilgi gösteriyor? Çünkü kısa ve orta vade içinde fiyatların daha da yükseleceği bekleniyor. Talep seviyelerinde sürekli artışın kronik hale gelmesi en önemli etkenlerden birisi. Büyük kentlerden kaçanlara Selimiye kucak açmaya devam ediyor. Arz sabit. Toprakları genişletemez, arttıramazsınız. Talep artışı da fiyatların artış ivmesi üzerinde doğrudan etki göstermektedir.

Selimiye Satılık Arazi

Yatırımcılar için arsalar ve araziler revaçta. Nedeni, imar çalışmalarının niteliğinin değişimi, bir anlamda imarın gelmesi beklentisidir. İmarlı olmayan arsalar potansiyel prim değeri taşımaktadır. Revizyon imar Planı ile 1/25.000 ölçekli çalışma tamamlandı. Kadastro kayıtlı yeni yolların oluşması, yapı inşaatına uygun parseller kazanılması beklentisi yatırımcıların ilgi nedeni oluyor. Fiyatlar, metraj, konum, nitelik durumuna göre farklılıklar göstermektedir. Yüzlerce satılık arsa arazi bilgilerine buradan sitemiz Selimiye Emlak linkinden ulaşabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status