Marmariste Yazlık Evler

Yazlık ev konut
Gönenç Emlak Şirketi hayalleri süsleyen Marmariste yazlık evler için tatil gibi yaşam satın almak isteyenlere fırsatların bitmediğini açıkladı.

Muğla çevresi emlak sektörü neden dikkat çekiyor? Siz de büyük şehirlerin boğucu havasından, hızlı ve hararetli yaşamından sıkıldıysanız ve kendinize denize nazır yeşili ve mavisiyle ünlü, koylarıyla kendinizden geçeceğiniz bir yer arıyorsanız ilçemiz tam da size göre bir yer olarak dikkat çekiyor.

Temiz doğası ve koyları sebebiyle deniz aşıkları tarafından çok sevilen yerlerden biri olan güzide beldemiz, aynı zamanda yatırım değeri her geçen gün yükselen ilçelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Muğla Marmarisin hayalleri süsleyen  satılık yazlık evler  almak isteyen kişiler için en güzel seçeneklerden birisi de çevre köylerden müstakil ev alabilmek. Merkezde mahalleleri ya da köyleri dışında ev alabileceğiniz site içinde konutlar dikkat çekiyor.

Gönüllerde genellikle villa tipi evler bulunuyor olsa da fiyatlara yetişebilenler için sorun yok. Ancak, ulaşım zor olmasına rağmen sessiz sakin bir hayat isteyen ve gözlerden uzak olmak isteyen kişiler için köyler, son derece güzel bir tercih olarak karşımıza çıkabilir.

Fiyatlar bölgeye göre de değişiklik gösteriyor. Elbette ki 2+1 dairelerin fiyatları villalara göre çok çok uygun olsa da ortalama bir yeni apartman dairesinin burada 400-450.000 -TL’den başladığını söylemek mümkün.

Muğla çevresi satılık villa fiyatlarının 800.000-TL seviyesinden başlangıç etiketi taşıdığını belirtelim. Üst bir limit ise yok. Evin ne kadar lüks olmasına bağlı olarak fiyatlarda bu arada artış gösterebiliyor
.
Marmaristen ev alan kişiler yeşile, denize ve doğaya yakın olmak istediklerinden genelde satılık ev bakıyor olsalar da kiralık evler de yoğunluk çok fazla. Nitekim konut açığı karşılanamaz duruma geldi.

İkinci el yaşanabilir daire fiyatları ise 150.000-TL’den başlamaktadır. Konut kredisi kullanım uygun olduğundan talepler günden güne artmaktadır. Ne diyelim dileriz Marmariste eviniz olsun.

24 yıl Marmaris emlak piyasasında hizmet veren Gonenc Emlakçılık şirketi profesyonel destek için tavsiye edilir. Muhtelif ilanları, piyasadan haber, analiz bilgileri Marmarisbox Bülteni tarafından sunulmaktadır.

Marmaris gayrimenkul Satılık yazlık evlerMarmarisbox

Merkez Ofis 02524133089 – 02524133090 – 05323120116
Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti.

DMCA.com Protection Status