Marmarise yerleşmek

Marmaris emekli cenneti oldu
Marmaris Gonenc Emlak Şirketi 23 yılı aşan süredir gayrimenkul danışmanlığı ile Marmarise yerleşmek isteyenlerle hayallerini paylaşmaya vesile oldu.

Türkiyenin güney sahillerine Marmarise yerleşmek hayalleri süslüyor. Güzel ülkemizin muhteşem doğası, tertemiz plajları, sahilleri ile tarihi güzellikleriyle Marmaris belki de dünyanın en güzel tatil yerlerinden biridir.

Zaten dünyanın incisi denilmesinin nedeni doğası, tarihsel ve kültürel derinliğidir.

Türkiye’nin antik kentler bakımından da çok zengin bölge olan Marmaris, Bybassios, Lorymai, Cedrae, Erine, Saranda, Amos, Hydas, Physkos, Euthenna antik kentleriyle adeta eşi benzeri olmayan bir bölgedir. Marmaris eşi benzeri görülmeyen güzel plajları ile de sizi adeta hayran bırakacak. Özellikle, Uzunyalı Plajı, İçmeler Plajı, Cennet Adası Plajı, Turunç Halk Plajı, Sedir Adası Plajı, Boncuk Koyu Plajı görmeniz ve zevkini çıkarmanız gereken plajlar arasında yer almaktadır.

Marmaris çevresi aynı zamanda muhteşem koylara sahiptir. Koyları sıralayacak olursak, Boncuk Koyu, Abdi Reis Koyu, Hisarönü, Bördübet, Amos Koyu, Kumlubük, Turunç, Selimiye, Ayın Koyu ve Kızkumu, koyları da ziyaret etmeniz gereken güzelliklerdendir.

Muğla Marmarise gelmişken tarihi yerleri de görmeden gitmek olmaz, Marmaris Müzesine giderek Roma ve Bizans dönemine ait eserleri ziyaret edebilirsiniz. Bu arada ve Hafsa Sultan Kervansarayı, Halıcı Ahmet Urkay Müzesi görülmeye değer yerler arasındadır.

Muğla Marmaris aynı zamanda su sporları olan, su kayağı, yelken, sörf, plaj voleybolu gibi etkinlikler içinde vazgeçilmez bir bölgedir.Bölgenin yöresel lezzetleri arasında keşkek, ekşili biber, döş dolması, sebzeli çıntar kavurması ve dutmeş çorbası tatmadan Marmaris’ten ayrılmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Özellikle her derde deva olan Marmaris balı ve turunç reçelinden kesinlikle almalısınız.
Marmariste tatil yapmak istiyorsunuz fakat, otel ve pansiyonlarda kalmadan rahatça ev ortamında uzun süreli kalmak istiyorsunuz değil mi? Sizin için fırsatları Gonenc Emlak Şirketi sunabilir. İsteğiniz doğrultusunda öncelikle Marmaris olmak üzere tüm çevresinde kiralık ev bulabilirsiniz. En uygun zaman turizm sezonu öncesidir.

Marmariste denize sıfır kiralık evler bulmak tüm zamanlarda güç olmuştur. Sahil şeridi boyunca çok konforlu olan günlük, haftalık, aylık, sezonluk konaklama için apart oteller ihtiyacınızı karşılayabilir. Kısa süreli kiralık konut aramanıza emlak firmaları Marmariste yanıt veremez. Böyle bir sistem, kiralık ev arzının sınırlı olması, her geçen gün daha da büyüyen sıkıntıyı beraberinde getirmiştir. Ancak; sezonluk ya da yıllık kira kontratı ile sözleşme yapma olanağınız vardır.

Muğla Marmaris kiralık konut tercihinizi kullanarak Marmarise Yerleşmek isterseniz, hayatınız tatil gibi, artık kendi evinizdeymiş rahatlığında geçer. Ailenizle beraber güven içinde yaşam keyfini çıkarabilir, dilediğiniz gibi dinlenebilirsiniz.

Marmaris aynı zamanda balayı çiftleri içinde vazgeçilmez turistik ilçemizdir. Balayı çiftlerine temin edilen kiralık evler villalar sayesinde çiftler kendilerini evlerinde hissederek tatilin tadını çıkarmaktadır. Birçok aile işini kurarak, evini taşıyarak tercihini Marmarise yerleşmek için kullandı. Böyle bir düşünceniz oluşursa; 22 yıl üzerinde süredir profesyonel hizmet veren Gonenc Emlak Şirketi önerilmektedir. Marmaris kiralık ev bulmakla başlayan serüveni satılık konut bulmaya yöneltebilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlanlara buradan ulaşabilirsiniz:

Marmariste Kiralık Ev, Marmaris kiralık daire,

Bir cevap yazın