Gonenc Emlak
Türkiyenin önemli turizm ilçesi Marmariste gayrimenkul sektöründe 23 yıldır aralıksız hizmet veren Gonenc Emlak Şirketi fırsatların bitmediğini açıkladı. Yatırımcılara müjdeli haberler veren firma, villa fiyatına koylar, satılık adalar ve uygun fiyatlı konut ile imarlı arsaları portföyünden sunuyor.

Marmaris ve çevresinde gayrimenkul yatırımı yapmak, konut kredisi koşullarına uygun konut satın almak istiyorsunuz. Bu durumda çok uzun zamanınızı alacak araştırmalar yapmanız gerecek. Bilgi alt yapısını oluşturmak üzere zaman ve emek harcamak, risk almak durumunda kalacaksınız. Fakat; konusunda uzman, deneyimli, bilgi sahibi, birikimi, vizyonu olan firmadan profesyonel destek almanız size kazandıracaktır. Firmanın on iki yaşında sürekli yenilenen resmi sitesi http://www.gonencemlak.com.tr aktif portföyü sunmaktadır.

Gonenc Emlakçılık Şirketi, gayrimenkul danışmanlığı konusunda yatırımcıya yönelik çalışmalarını son yıllarda Marmarisin geçmişte köy, bugün ise mahalle statüsünde bulunan Selimiye, Söğüt, Orhaniye, Turgut, Turunç ve Çetibeli olmak üzere eksenin merkez dışına yöneldiğini belirtti.

Firma, Datça’dan Fethiye’ye kadar olan sahil şeridinde Merkezi Marmariste hizmet alanında faaliyet sürdürüyor. Ticaret Odası ile ayni yılda kurulan firma Ekonomist Kemal Gonenc tarafından aile şirketi olarak yönetilmektedir. Verilen hizmetin kalitesinin danışmanlık şirketinin değerini belirlediğini ifade eden firma yöneticisi, 2017 yılında al-sat faaliyetine girerek, kendi aile mülklerininin satışını da ilave eden, gayrimenkul pazarlama çalışmasını sürdürüyor.

700 adet üzerinde güncel kayıtlı ilan, 3000 adeti aşan resim bulunan portföy uzman ekip tarafından yönetilmektedir. Yabancılara mülk satışı konusunda Berlin – Londra – Marmaris bağlantısı, sözleşmeli iki profesyonel firma ile tesis edilen işbirliği aracılığı ile yürütülmektedir.

Marmariste gayrimenkul piyasasında satın almak yanı sıra mülkünü değerinde ve hızlı satmak isteyenlerin buluşma adresi niteliğinde, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizden yararlanmak kazandırır. İstekleriniz ve sorularınız için lütfen bize ulaşınız.

Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti.
Marmaris Muğla

Kaynak Siteler: Selimiye LostaMarmaris satılık konutSelimiye satılık arsalar

DMCA.com Protection Status

Bir cevap yazın