Evinize Değer Katınız

Evinizi Güzelleştirmenin Püf Noktaları
Gönenç Emlakçılık Şirketi evinize değer katmak istiyorsanız yapacaklarınız size önemli avantajlar sağlayacaktır açıklaması yaptı.

Yazlık ev
Biraz romantizm; Taze çiçekler mekanlara romantizm katmanın en şık yollarından biri.  Galvaniz kova, sürahiler ve dantel tasarımlı saksılardaki, beyaz, pembe çiçekleri pencere önüne yerleştirebilirsiniz.

Tekstille yenilenin; Patchwork yatak örtüleri, yastıklar yatak odasında kır evi stili romantizm rüzgarları estirir. Renginiz pembe, beyaz olsun.

Evde muhteşem bahçe stili
İçerisi, Dışarısı; Yaz ayları Marmariste dış, iç konutlar arasındaki sınırların kaldırıldığı zamanlardır. Teras veya verandayı salon gibi değerlendirip misafirlerinize taze çiçekler içinde ağırlayabilirsiniz. Zemine sereceğiniz ince yazlık bir kilim  zengin görüntü sağlar. Eğer örtülü bir kanepeniz varsa açık renkte örtüyle dışarıda da kullanabilirsiniz. Sonra mı? Canlı renkler ile süslediğiniz kanepeye uzanın, mevsimin tadını çıkartın.

Çiçekler her yerde; Bahçenizdeki çiçeklerle aynı desen yastık, servis takımları evde bahçe havası yaratmanıza yardımcı olur.

Ferforje, Beyaz ve Eskitme; Beyaz mobilyalar terasta bahçe havasını yaratmanız için etkili. Ayrıca eskiciden bulabileceğiniz farklı modellerde birkaç sandalyeyi pastel renklerde boyayarak masayla takım yapabilirsiniz.

Sahilde veya sahile yakın bir yazlık

Sahilde dingin, huzurlu  kır evi belki de uzak hayal. Ama sahil evi havasını yaşadığınız yerde de yaratabilirsiniz. Bunun için  firma sitesine uğrayın. Beyaz hasır sandalyeleri klasik masada uyumlu hale getirmek mümkün. Beyaz, ham ahşap birkaç fener, çerçeveler, deniz kabuğu aksesuarlar için yeterli olacaktır.

Basit ve Etkili; Pencereler ile aynı ölçüde kestirdiğiniz panelleri beyaza boyatarak güneşlik yerine kullanabilir böylelikle sahil evi havasını pekiştirebilirsiniz.

Stile Sadık Kalın; Birilerinin beğenmediği, kullanmadığı, sizin için özgün olabilir. Örneğin eski evlerde çıkma pencere kapaklarını kestirip eskitme cila ile yaptırabilirsiniz.  Deniz evi havası yaratmak için dolap kapağı olarak değerlendirebilirsiniz.

Denizin renkleri; Masa örtüsü, yastık, diğer ev ürünleri seçimleriniz ince pamuklu, ketenden yana olsun. Renklerde ise deniz mavisi, lacivert, bej, kırmızıları seçebilirsiniz. Ancak ana renkler için her zaman beyaz ve ebru gibi açık renklerde kalın.

Yararlı linkler: Marmaris haber     Marmariste satılık daireler        Marmaris emlak

Bir cevap yazın