Marmaristen kimler ev alıyor

Muğla Marmariste Gönenç Emlak Şirketi Marmaristen kimler ev alıyor sorusunu irdeleyen makaleyi gayrimenkul piyasası ile paylaştı. Muğla Marmaris satılık ev piyasasında neden konut alıyorlar? İnsanların birçoğu büyük şehirlerde yaşamanın stresinden uzaklaşmak için doğası ve mavisiyle ünlü olan bölgelere kaçmak istiyorlar. Huzur arayan ve deniz olmadan yapamayacağına inanan kişilerin de en çok tercih ettiği yerlerden bir tanesi de Marmarisin olduğu dikkat çekiyor.

Gerçekten de bu turistik ilçe koyları, denizleriyle ülkemizde en çok dikkat çeken, en çok turist ağırlayan yerlerin başında geliyor. Burada yaşamak isteyen, konut  sahibi olmak isteyen kişiler de bölge Gayrimenkul  Danışmanları ile anlaşma sağladıktan sonra içlerine sinen, kendileri için en doğru olan evi almayı tercih ediyorlar.

Muğla Marmaris satılık konut piyasası her geçen gün değişiyor. Kişilerin bütçeleri, istediği evin özelliklerine göre de Marmaris emlak ofisleri detaylıca inceleme yaparak kişiler için en uygun evi arıyor.

Evler Marmaris’ in hangi mahallesinde olduğuna konut büyüklüklerine yani metraja göre farklı değişik fiyatlardan olmak üzere satışa sunuluyor. Gayrimenkul Danışmanlık ofisleriyle çalışmayı seçen vatandaşlar profesyonel yönlendirmeleri sonucunda çok daha fazla seçenek görme fırsatı elde ediyorlar.

İsteğinize göre site içinde, müstakil, havuzlu, villa tipi birçok eve sahip olma fırsatı bulabileceksiniz. İnanılmaz koylarıyla dikkat çeken Marmaris aynı zamanda çok iyi bir yatırım olarak da dikkat çekiyor.

Yeni 2+1 konut fiyatlarının 420-450.000-TL, ikinci el konutlarda 200-250.000-TL seviyelerinden başlayarak milyon TL aşan  değerlerde evlere sahip olan beldemiz için, bütçenize uygun olan  evi tercih etmeniz mümkün. Bunun dışında konut satın almayıp yalnızca kiralamak isteyen kişiler için de çok fazla seçenek bulunuyor.

1994 yılında kurulan Gönenç Emlak Şirketi, aralık vermeden sektöre hizmet veriyor. Bu güne kadar pek çok terli ve yabancı aile Marmaristen ev satın alarak yerleştiler, Marmarisli oldular.

Piyasadan haberler için şirketimiz yayını Marmarisbox Bülteni muhtelif satılık ilanlara de yer vermektedir. 2008 yılından beri, arşiv sayfamızda üç aylık piyasa raporları verilmektedir. İlgi çeken, takip ettiğiniz ilanlar için şirket ofisinden ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz. Profesyonel destek için Gönenç Emlak Şirketi Merkez ofisinden randevu alabilirsiniz.

Marmarisbox

DMCA.com Protection Status