Emlak Sektöründe İletişim Haberler

Marmarisbox 10 Yasında.
Marmaris Emlak iletişim haberler konusuna önem veren ve bölgemizde ilk on-line satış sistemini oluşturan Gönenç Emlakçılık Şirketi 01.01.1994 yılında kuruldu. İki dilde yayınlanan resmi sitemiz yüzlerce emlak ilanı yayınlamaya devam ediyor. Ticaret değişti. Yeni modern tekniklerle yapılıyor.  İletişimin değişimini ise herkes izliyor.

İletişimde ışık hızı hayal mi?
Sibernetik devrimden sonra ekonomik, sosyal değişimler hızlandı. Bilgi güçtür. İnternet bu gücün paylaşılmasını tarihte görülmemiş seviyede kolaylaştırdı. İletişim sarmal gelişimi dünyayı küçülttü. Marmaris ve çevresinin ilk on-line satış sistemini oluşturan Gönenç Emlakçılık Şirketi 01.01.1994 yılında kuruldu.

Ticaret odası ile ayni tarihte kurulan Şirkete ait Marmarisbox Bülteni sizleri en son satılık ve kiralık olarak sektöre sunulan gayrimenkuller hakkında bilgilendirmektedir. Bülten yayını marmarisbox.com sitesi üzerinden yapmaktadır. Marmaris ve çevresinde aradığınız kiralık ve satılık dairelere ve uygun fiyatlı iş yerlerine bültenimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Online bültenimiz sizleri sokak sokak gezerek gayrimenkul aramak çilesinden kurtarıyoruz.

Gönenç Emlakçılık Şirketi bu hizmetinden yararlanmanız için yapmanız gereken tek şey bültenimize ücretsiz üye olmak. 20 yıldan uzun süredir internet üzerinden müşterilerine ulaşan Gönenç Emlakçılık Şirketi sizler için hazırlamış olduğu bültende, yüzlerce kiralık ve satılık gayrimenkul ilanına ulaşmanız mümkün. On-line olarak ulaşabileceğiniz ilanlar fotoğraflar ve video görsel gücü ile desteklenmektedir. 28 adet yayınlanan Marmarisbox Bülteni’nin geçmiş sayılarında yayınlanan raporlara sitemiz arşiv bölümünden ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğumuz arşiv sayesinde yıllara göre değişen gayrimenkul fiyatlarını karşılaştırmak mümkündür.

Marmarisbox ile sizlere doğru, güncel bilgileri düzenli ulaştırmaktayız. Muğla Marmariste ve çevresinden gayrimenkul almak isteyen, kent dışındaki müşterilerimiz bültenimize ücretsiz abone olabilir. Bu şekilde, aktif portföye kayıt edilen en son gelişmeleri, konut, arsa, villa, ilan ve bilgileri yakından takip etme şansını kazanırlar.

Marmarisbox size güncel bilgileri sunmaktadır. Satılık ve kiralık sektöre sunulan gayrimenkuller Bültenden duyurularak haber yapılır. Doğru, bilinçli tercih yapmak isteyen müşterilerimiz; bülten sayılarında yer alan bilgileri sürekli takip etmektedir. Yapacağınız her türlü yorum ve eleştirilerle bültenimize katkı sağlayabilirsiniz. Bu eleştiri ve yorumlarla ortaklaşa oluşan bir platformda bulunmaktayız. Bültende yer alan beğendiğiniz gayrimenkuller hakkında da bizlerden danışmanlık alabilirsiniz. Güven ve samimiyetle gerçekleştirdiğimiz danışmanlık hizmeti sayesinde sizleri gayrimenkul sahibi olmanızda destek veriyoruz.

Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kaynak:  Marmarisbox     Marmaris Haber     Marmaris Satılık Daireler

Bir cevap yazın