Gönenç Emlak Bilgi Bankası

Bizi İzleyiniz

Muğla Marmariste 01/01/1994 yılında kurulan Gonenc Emlakçılık İnş.Tur.Tic. Ştd.Şti. gayrimenkul sektöründe 23ncü hizmet yılını tamamlıyor. Firma Marmarisin öncü kurumsal emlak danışmanlık şirketi olarak aralıksız servis vermektedir.

Aile şirketi olarak kurulan Gonenc Emlak Bilgi Bankası Danışmanlık Şirketi, Marmaris Emlak Sektörünün ilk on-line firmasıdır. Kurucu Ekonomist Kemal Gönenç yönetiminde günün modern tekniklerini kullanarak pazarlama çalışması yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı, bilgi, birikim deneyim ve vizyon derinliğine sahip faaliyet benimsenmiştir.

Bilişimde yaşanan gelişimler ticari hayatımızı tümden değiştirmiştir. Geçmişin müşteri bekleme dönemi sona erdi. Stratejik planlama, inbound, emlak marketing artık geleneksel yöntemlerin yerini aldı. Eski usullele yaşamanın, ticari rekabetin sürdürülebilir olması kalmadı.

Butik hizmet

Marmaris Gonenc Emlak Şirketi gayrimenkul sektöründe öncelikle emlak danışmanlık hizmeti vermektedir. Satılık gayrimenkulleri hızlı ve değerinde pazarlama yaparak hizmet verilir. Emlak satın almak isteyenlere ise, ne aradıkları konusunda istekler MR çeker gibi belirlenir. İsteklere uygun olan satılık ilanları içinden seçilerek müşteriye sunulur. Üç adetten fazla emlak genellikle gösterilmez. Aylardır konut arsa aradığı halde bulamayan müşteriler için daima kafalarının karıştığı veya isteğini almaya yetmeyecek efektif gücü nedeniyle olmayanı aradığından, en az üç ay taleplerini askıya almaları, ardından tekrar görüşme yapmayı öneriyoruz.

Danışmanın değerini verdiği hizmetin kalitesi belirler. Gayrimenkul sektöründe yerini, bilgisi, deneyimi ve birikimi, özgeçmişi ile belirleyen firmalar sürdürülebilir hizmet verebilir. Yatırımcılara fizibilitesi yapılmış, finansal durumu analiz edilmiş, yatırım dönüş süresi öngörülen proje sunuyoruz.

Gonenc Emlak Şirketi, firma sahibi aile için Marmaris Emlak Konut satın alarak satışı yönünde çalışma da yürütmektedir. Eski ev satın alınarak restore edildikten sonra satışa çıkarıldığı gibi, arsa parseli için, villa ruhsatı alarak projeden satmak veya inşaatını tamamladıktan sonra satmak seviyesinde faaliyetin içindedir. Firmamızın sloganı Danışmak Kazandırır olmuştur.
Adres:

Tepe Mahallesi 61 Sokak No: 20 Kat:2 Marmaris Muğla
0252 4133089- 0252 4133090- 0532 312 01 16

Selimiye Emlak Marmaris Haber

Bir cevap yazın