Marmaris Emlak Konut Finans

Marmariste Yaşam

Gonenc Emlak Şirketi Marmaris emlak konut finans haberleri ile sosyal yasam spor turizm yazılarıyla sizlerle beraber olmak üzere sitemizde bizi izleyiniz.

Marmaris emlak sektöründen haberler ile yakında sizlele birlikte olacağız. En kısa zamanda haberler bizden size. Peki biz kimiz?

Gonenc Emlak Şirketi 01.01.1994 tarihinden beri Marmaris gayrimenkul piyasasında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Firma kurucusu Kemal Gonenc ve çalışma arkadaşları sizlere makale, rapor, özgün içerikle turizm ve emlak haberleri sunarak bilgi paylaşımında bulunmayı sektöre katkı olarak düşünüyorlar.

23 yaşındaki firmamızın resmi web sitemiz gonencemlak.com.tr yüzlerce emlak ilanı ve 3.000 üzerinde resim görsel desteği ile 12 yıl üzerinde süredir aralıksız yayındadır.

Firmamıza ait marmaris-emlak.com sadece Marmaris ve çevresi satılık kiralık ilan bilgileri ve sektörel konularda makaleler sunmaktadır.

Son yılların gözde yerleşimi eski köy buğun mahalle olan Selimiye hakkındaki imar gelişmeleri arsa ilanları selimiyeemlak.net sitesinden 2008 yılından beri duyurulmaktadır.
Marmaris Emlak Bulteni marmarisbox.com ise Gonenc Emlak şirketi bulteni olarak 9 yıl sektöre her üç ayda bir rapor sunarak yatırımcılara sunumlarına devam etmektedir.

Bizi İzleyiniz

Yayındaki sitelerimizin bilgi bankasını kullanarak daha geniş kitleye ulaşarak ticari anlayışımız vizyonumuz ekseninde platform tesis etmek amacındayız.
Yorumlarınız ve ilgileriniz için desteğinize teşekkür ederiz.

Gonenc Emlak

Bir cevap yazın