Marmariste Satılık Villa

Marmaris Villa Fiyatları

Muğla Marmaris Gönenç Emlak Şirketi Marmaris satılık villa satışlarının tüm zamanların önemli gayrimenkul değeri yanında yatırım özelliği de taşıdığını açıkladı.

Öncelikle elit kesimin ilgilendiği villa satın almanın Marmaris piyasasında önemli fiyatı olduğunu belirtelim. Metraj ve kalite ile mevkinin fiyatı belirlediğini söyleyerek, başlangıç fiyat seviyelerinin 850-1.000-TL  olduğunu söyleyelim. Gönenç Emlak Şirket portföyünden 2.000.000-€ yaklaşık 7 Milyon-TL fiyatla villa pazarlandığını duyuralım.

Villa almak da, ev almak gibi hassasiyet gösterilmesi gereken karardır. Ev alırken dikkat etmeniz gereken her şeyi villa için de gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Dikkat ettiğiniz konular her ne kadar da tercihe, beğeniye dayalı olsa da emlak alırken unutmamız gerekenlerin başında gelen, ömrünüzü geçireceğiniz sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanıdır.

Marmaris her geçen gün emlak sektöründe hızlı yükselişini sürdürüyor. Gerek yazlık, gerekse sürekli oturmak için tercih edilen kohezyon özellik içeren bölgemiz haline geliyor.

Özellikle emeklilik sonrası geniş aileye sahip olanlar, maddi geliri itibari ile orta sınıf seviyede olanlar Marmaris villa yatırımı yapmayı tercih ediyorlar.  Muğla ve Marmaris bölgesinde 1994 yılından beri profesyonel hizmet veren firma Marmaris Emlak, hayalinizdeki yazlık villayı sizin istekleriniz, hayalleriniz doğrultusunda sizinle buluşturabilir. Firma sayfalarından  irtibata geçmeniz mümkündür. Marmaris Emlak sektöründe sizin  alacağınız müstakil ev, villa için;

Dikkat Etmeliyiz

* Alacağınız villanın konforu çok önemli. Eğer konforlu değilse o villada yazınızı geçirmek istemezsiniz.

* Yazlık villalarda en çok yaşanan sorunlardan biri de haşere sorunudur. Bu tarz evlere sürekli ilaçlama yapılmalıdır. Yazlık villa alırken bu mevzuyu da dikkate alın.

*  Evin tesisatlarının sağlamlığı da çok önemlidir.

* Aldığınız villanın dekorasyon zevkinize uygunluğuna mutlaka bakın.

* Etrafınızdaki komşularınızın nasıl insanlar olduğu dikkat edin. Yazlık villalar genelde tatil amaçlıdır ve rahat ve huzurlu bir yaşam geçireceğiniz en önemli yerdir.

* Villanız denize yakın olmalı. Ferahlamak istediğinizde kendinizi serin sulara atmalısınız.

* villalar genelde aile yaşamak için tercih edilir. Villanızı seçeceğiniz yer aile gruplarından oluşmalıdır.

* villanın yaz etkinlikleri olan yerlere de yakın olmalı. Akşamları bu etkinliklere katılarak zamanınızı değerlendire bilirsiniz.

* Şehir hayatından uzaklaşırken aldığınız villanın da havasının temiz olmasına özen gösterin.

* Satın aldığınız villayı, ulaşımı da düşünerek belirleyin. Şehir merkezine yakın olmasına özen gösterin. Her türlü acil durumda veya ihtiyaçlar için ulaşım kolaylığı önemlidir..

* Kendi zevkiniz yanında mutlaka ailenizin de istek ve ihtiyaçlarına önem göstermeyi önemseyiniz.

Kaynak;   Marmaris satılık ev

emlak konut yatırım

İrtibat ;  90 532 312 01 16 

One Reply to “Marmariste Satılık Villa”

Bir cevap yazın