Marmariste Kiralık Ev

Gonenc Emlak Şirketi Marmaris kiralık ev  portföyünden Armutalan’da site içinde 3+1 dubleks ev uygun fiyat ve koşullarla kiraya verileceğini açıkladı. Kiralık konut arayanlar için duyuru ilgi çekiyor.

Armutalan kiralık konut
Yaz kış ailelerin yaşadığı Armutalan merkezde yüzme havuzlu site içindeki konut, her yıl yenilenecek kira kontratı düzenlenerek uzun süreli kiralanabilecek. Aylık kirası 800-TL. Ancak; kira tutarı yıllık peşin 9.600-TL peşin isteniyor. Ayrıca sitenin yıllık aidat tutarı 500-TL’nin resmi yönetim hesabına ödenmesi gerekiyor.

Mülk sahibi depozit verilmesinin gelenek haline geldiğini, gayet tabii olarak hatalı kullanımdan doğan eksiklik, hasar vs. var ise, buradan karşılanacağı belirtiliyor. Marmaris kiralık daire su ve elektrik aboneliklerinin kiracı adına yapılması koşulu ifade ediliyor. Tahliye taahhütü noterlikten verilerek her yıl yasal artış yapılarak işlemin yenilenmesi, uzun süreli konaklamanın yapılması mümkün olabiliyor.

Kiracı profili fiyatın önüne çıktı
Son yıllarda kiracı, kiraya veren arasındaki sorunları artması, buna karşın yargılama sürecinin çok uzun sürmesi nedeniyle, ev sahipleri kendilerini koruyacak yasal tedbirler almaya başladılar.

Kiracının kira ödememesi vb nedenlerle açılan davaların 15-16 ay gibi süreleri bulması üzerine, kısa zamanda dava sonuçlanması için, tahliye taahhütnamesini her ev sahibi ister oldu.
Kiracılar da, fiyat üzerinde anlaştıktan sonra, bankadan kredi çekerek ödemeyi yapıyor. Her ay kira ödemesi yapar gibi, bankaya kredi taksiti ödeniyor. Yaşam her şart altında çözüm üretiyor.

Kiralık evin resim ve bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Marmaris kiralık evMarmaris kiralık ev
Kiralık ev hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak= Marmaris Kiralık Konut

Bir cevap yazın